10x ENGLISH

Materiály na každodenní trénink angličtiny, ideální na stínování.

 

Přihlaste se do kurzu >>

Možná studujete angličtinu už celá léta, ale stejně rodilým mluvčím nerozumíte, z filmů a seriálů chytáte jen drobečky a při pokusu o konverzaci tak dlouho v hlavě překládáte, až raději neřeknete nic.

POKUD VÁM NĚCO Z TOHO ZNÍ POVĚDOMĚ, JE TENHLE KURZ PRÁVĚ PRO VÁS.

Jednou z nejdůležitějších dovedností při zvládání cizího jazyka je rozumět tomu, jak lidé doopravdy mluví, a naučit se přirozeně reagovat.

Jenže učebnice ani kurzy vás na tohle nepřipraví. Ve snaze představit vám angličtinu logicky a strukturovaně jsou jejich články a cvičení normálnímu životu na hony vzdálené. "Technologii" vytváření předpřítomného času vám sice vysvětlí - ale to zklamání potom, když je vám tahle teoretická dovednost při náhodném setkání s cizincem úplně nanic, protože ani nerozumíte, co říká.

Proto jsem pro vás s kolegy a studenty připravila STO KRÁTKÝCH DIALOGŮ A TEXTŮ, které doslova psal život. Vezmeme vás na výlet na hory, probereme pracovní pohovor, vyměníme si tipy na to, co číst, zajdeme do kavárny či dokonce necháme vyměnit pneumatiky - vše v nejrůznějších obměnách, jak je život přináší, a také v různých úrovních od začátečníků až po pokročilé.

Díky

10x ENGLISH >>

dokážete

 • rychle rozšířit a aktivizovat slovní zásobu;
 • zvýšit plynulost a správnost mluvení;
 • rozhýbat jazyk tak, aby vaší angličtině bylo rozumět;
 • výrazně zlepšit porozumění mluvené angličtině.

A to všechno bez dlouhých hodin strávených hledáním materiálů v učebnicích, cvičebnicích, na nahrávkách a videích na internetu.


"Takhle jsem s angličtinou ještě nikdy nepracovala. Nejúžasnější byl pocit, že opravdu mluvím plynule anglicky. Že to není něco, co bych nedokázala, že to není neřešitelný problém."

Dáša Nastulczyková, grafička

Jak to funguje:

 • Texty jsou rozdělené do 10 sad podle pokročilosti; v každé sadě najdete 10 rozhovorů či textů na každodenní témata, se kterými se můžete potkat v běžném životě, při studiu či v práci.
 • Ke každému textu jsme pořídili nahrávku v autentické angličtině, můžete si ji poslechnout v původním tempu nebo zpomalenou na 80%.
 • U každého textu najdete hned také překlad do češtiny, takže nebudete mít problém rozumět a nebudete si muset hledat slovíčka. Překlady nejsou doslovné - respektují smysl a přirozený způsob vyjadřování.
 • Hned na začátku kurzu dostanete také podrobné instrukce, jak s materiály z kurzu pracovat pravidelně a systematicky, aby vaše studium bylo opravdu efektivní. Díky doporučenému postupu si osvojíte porozumění i mluvení v jednoduchých krocích - a bez dalšího biflování navíc zvládnete i slovíčka a gramatiku.
 • A nejlepší nakonec: všechny materiály si můžete jedním kliknutím přidat do aplikace Shadowloop a mít je tak pořád po ruce.

"Lenka je naprostá špička v oboru a moje velká a nejmilejší učitelka. Vřele doporučuji!"

Lucie Diblíková, studentka PhD

"Hledal jsem někoho, kdo mi pomůže se opravdu rozmluvit. Pak jsem objevil Lenku. Její přístup a důraz na používání jazyka v praxi mi pomohly k tomu, abych začal angličtinu konečně používat. Opravdu chcete mluvit anglicky? Lenka vás rozmluví!"

Petr Titěra, učitel

 

Přihlaste se do kurzu >>

 

Za cenu

1270,- Kč

získáte okamžitý a doživotní přístup k 10x ENGLISH, a tedy:

 • podrobný návod, jak s materiály kurzu pracovat systematicky a efektivně
 • více než 100 krátkých textů či dialogů na nejrůznější témata v sadách po 10 větách, takže s nimi zvládnete pracovat, i když nemáte moc času
 • (to je přes 1000 vět v úrovních od A1 až po C1 a se slovní zásobou přesahující 3200 slov)
 • texty paralelně v angličtině i češtině, abyste nemuseli ztrácet čas hledáním slovíček
 • nahrávky ke všem textům, i ke stažení a použití třeba v autě nebo v telefonu
 • všechny materiály připravené k procvičování v aplikaci Shadowloop, kam si je přidáte jedním kliknutím
 

Přihlaste se do kurzu >>

 

Kdo vás kurzem provede


Lenka Dvořáková
Lenka Dvořáková

Lenka Dvořáková pomáhá lidem s angličtinou už víc let, než je ochotná počítat.

Má za sebou kariéru v diplomacii a v akademické sféře, její velkou životní vášní jsou ale jazyky. Kromě rodné češtiny mluví anglicky, španělsky, německy, francouzsky a rusky a koketuje také s japonštinou. Není proto divu, že dlouhá léta vedla jazykovou školu.

Při natáčení websérie, pro kterou psala anglický scénář, se v roce 2014 seznámila s britskou herečkou Abbey a společně založily platformu lights-camera-english.com, kde prostřednictvím videí popularizují angličtinu a metody, jak se ji učit.

Výsledkem mnohaletých zkušeností jsou také online kurzy, kterými už prošlo přes 700 studentů z 80 zemí světa.


 

Přihlaste se do kurzu >>

 

Plán kurzu 

Přihlaste se do kurzu >>